Par mums

Kāpēc “RIŠELJĒ”?

Tā ir sena izšūšanas tehnika – sarežģīta, ļoti smalka un ļoti skaista.

Arī salonu vēlējāmies izsmalcinātu un skaistu, lai tajā  būtu augstas kvalitātes labas un gaumīgas preces kā arī priecīga un  radoša gaisotne.

Mēs radāmies 2009.gada “krīzes” kulminācijā-  brīdī, kad vajadzēja ko savu – kā teicis slavenais franču politiķis, rakstnieks un kardināls Rišeljē – “Kurš izvairās no spēles, to arī zaudē”, tāpēc bijām drosmīgi – veidot savu uzņēmumu, kas rada prieku, skaistumu mums un cilvēkiem ap mums. Paldies klientiem un mūsu neatlaidībai pastāvēt- iepriekšējie mērķi tika sasniegti! Esam ar Jums jau 12 gadus !!!                      

   Patreiz jauns izaicinājums  – jauna mājas lapa, kas sākusies sarežģītā laikā, bet  ar mērķi būt Jums tuvāk, lai par visiem jaunumiem Jūs uzzinātu pirmie! Veidosim arī turpmāko sadarbību kopā, jo rokdarbnieki visos laikos ir bijuši apģērbti, sasildījušies, tuviniekus sasildījuši un arī kaut ko paši savām rokām nopelnījuši !!!

"Rišeljē"ieteikumi klientiem.

Laba sadarbība ir visa pamatā, tāpēc jautājiet padomu ,jo pie mums Jūs redz, taču uzreiz “virsū neskrien”.

Pasūtīšanas iespējas adījumiem un citām lietām ir ierobežotas ,tāpēc nāciet visu sarunāt savlaicīgi!  Jārēķinās ar vismaz mēneša izpildes laiku apjomīgākiem darbiem, jo izpildītājs ir 1 cilvēks, kas ,piemēram, ada tikai ar rokām un ne tikai Jums vien.

                        Pasūtījumi netiek pieņemti no 1.marta līdz 30.septembrim.

Ja ir vēlme, lai prece tiktu izsūtīta caur OMNIVU ,to var izdarīt- minimālā pasūtījuma summa 20 eiro+ iepakošanas, rēķina apstrādes un piegādes izdevumi.   Piezvaniet, sarunāsim!

Lūgums- saldējumu, ēdienu un dzērienu notiesājiet savās mājās-būsim ļoti pateicīgi par pieklājību un izrādīto cieņu mūsmājām.

Nāciet, zvaniet Anitai- 26157937,interesējieties!

 

 

Skatiet visus mūsu produktus

Mūsu preču sortiments ir plašs. Ticam, ka atradīsiet to, ko esat meklējuši!